To jeszcze nie koniec

No i stało się! Od pięciu dni mamy lato:D Żegnajcie zmartwienia, codzienne studenckie obowiązki, wstawanie niczym świt. Czas na niezapomnianą przygodę, dużą dawkę szaleństwa i kolorowanie szarej codzienności. Przez trzy miesiące będziemy napełniać się emocjami, wrażeniami, widokami, aby już od października wykorzystywać je w chwilach słabości, tęsknoty za czasem beztroski. Przed nami podróże,te małe i te duże, a jak pisał Herbert:”Jeśli wybierasz się w podróż niech będzie to podróż długa/ wędrowanie pozornie bez celu błądzenie po omacku/ żebyś nie tylko oczami ale także dotykiem poznał szorstkość ziemi/ i abyś całą skórą zmierzył się ze światem”.
Pełni optymizmu i wiary w przyszłość domykamy zaległe sprawy, aby nic nie mąciło spokoju nadchodzącego czasu. Jest jednak kilka rzeczy, o których warto pomyśleć nim wakacje pochłoną nas całkowicie. Cóż to takiego? Zapraszam do lektury periodyku.
Poza miłą lekturą, wszystkim miłośnikom, sympatykom, wiernym czytelnikom, i każdemu, komu”Podaj Dalej” wpadnie w ręce życzę dobrego czasu!
Do usłyszenia w październiku!

Admin
Create content
Logowanie
Nawigacja
Markdown filter tips
## Header 2 ##
### Header 3 ###
#### Header 4 ####
##### Header 5 #####
(Hashes on right are optional)

Link [Drupal](http://drupal.org)

Inline markup like _italics_,
 **bold**, and `code()`.

> Blockquote. Like email replies
>> And, they can be nested

* Bullet lists are easy too
- Another one
+ Another one

1. A numbered list
2. Which is numbered
3. With periods and a space

And now some code:
    // Code is indented text
    is_easy() to_remember();