Podaj Dalej - 5. Urodziny

Podaj Dalej ujrzało światło dzienne i wita społeczność akademicką Torunia! (...) Nakład jest skromny, ale jeżeli przeczytacie przynajmniej sam tytuł, możecie nam pomóc... Nie chcemy zamykać się we własnym kręgu i deklarujemy otwartość na tematykę ogólniejszą, na współpracę z każdym kto ma pomysły na tematy i chciałby podzielić się opinią, bolączką, poczuciem humoru i inwencją z innymi. Aktualna forma skromnego biuletynu to początek. Sami jesteśmy ciekawi, dokąd ostatecznie dojdziemy...

Te słowa z wstępniaka z pierwszego numeru, który ukazał się wiosną 2004 roku, przypominają nam jak długa jeszcze droga przed nami i są zarazem dla nas powodem do wzruszenia (aż łezka kręci się w oku, gdy spojrzeć na pierwszy numer - www.podaj-dalej.info/node/514). Czy ktokolwiek z założycieli pisma spodziewał się takiego obrotu rzeczy?

A przeszliśmy długa drogę – od pojedynczej kartki A4 złożonej na pół do pisma elektronicznego. Od początku swojego istnienia jesteśmy miejscem, gdzie można sprawdzić i promować swoje umiejętności literackie, graficzne, fotograficzne, czy też techniczne. To, co robimy, chcemy robić jak najlepiej i nie boimy się wyzwań. I zapraszamy również i Ciebie - tak, właśnie Ciebie! - do wspólnej wędrówki. Wciąż jesteśmy ciekawi, dokąd ostatecznie dojdziemy, ale z pewnością ta gra jest warta świeczki. Wahasz się?

Pytasz: dlaczego?

...Bo warto!

Poniżej zdjęcia z imprezy urodzinowej, która odbyła się 15 marca w DA Studnia.

Admin
Create content
Logowanie
Nawigacja
Markdown filter tips
## Header 2 ##
### Header 3 ###
#### Header 4 ####
##### Header 5 #####
(Hashes on right are optional)

Link [Drupal](http://drupal.org)

Inline markup like _italics_,
 **bold**, and `code()`.

> Blockquote. Like email replies
>> And, they can be nested

* Bullet lists are easy too
- Another one
+ Another one

1. A numbered list
2. Which is numbered
3. With periods and a space

And now some code:
    // Code is indented text
    is_easy() to_remember();