początek

Noc to dziwna pora doby. Kiedy, zdawać by się mogło, wszystko kładzie się spać –- budzi się nasza świadomość -– ta, którą spychamy w ciemne zakamarki naszego umysłu, by szkody nam nie wyrządziła. Pytania, na które dzień nie przyniósł odpowiedzi, nasilają się; z całych sił uderzają w nas, by wydostać się na zewnątrz.
Bywa też i tak, że „o czwartej nad ranem” prowadzimy ożywioną konwersację z dawno niewidzianym przyjacielem, mówiąc sobie to, o czym w świetle dnia w ogóle byśmy nie wspomnieli! Któż z nas tego nie zna? Ciemną nocą wszystko zaczyna się od nowa: analizujemy przebyte kilka godzin temu rozmowy, dopowiadamy to, czego nie udało nam się powiedzieć wtedy, kiedy był na to właściwy czas.
Bo „początku”, choć bardzo byśmy tego chcieli, nie możemy uchwycić. Granica między „początkiem” a „końcem” jest bardzo subtelna... gdzie zaczyna się jedno, a kończy drugie? W blasku księżyca czy promieniach słońca?
Dziś mamy tę przewagę, że wiemy -– to nasz początek! Zaczął się rok akademicki! Wracamy! Na wspólny początek życzę nam, aby „Podaj Dalej” było lekturą z fantazją, polotem i lekką nutą dekadencji.

Admin
Create content
Logowanie
Nawigacja
Markdown filter tips
## Header 2 ##
### Header 3 ###
#### Header 4 ####
##### Header 5 #####
(Hashes on right are optional)

Link [Drupal](http://drupal.org)

Inline markup like _italics_,
 **bold**, and `code()`.

> Blockquote. Like email replies
>> And, they can be nested

* Bullet lists are easy too
- Another one
+ Another one

1. A numbered list
2. Which is numbered
3. With periods and a space

And now some code:
    // Code is indented text
    is_easy() to_remember();