Myśli kosmate

Mija kolejny rok pełen nowych doznań, obaw, pełen uroku i wdzięku. Miliony pytań, kołtuny myśli, których nie byłabym w stanie rozczesać. Brak czasu na cokolwiek i wiara w to, że gdzieś jednak się ten czas znajdzie. Zderzenie marzeń z rzeczywistością. Wybory – bardziej dzieła przypadku niż świadome decyzje? Zbierany bagaż doświadczeń powiększył się o kolejne sukcesy i porażki. I dobrze. Dzięki jego sporym rozmiarom łatwiej będzie zmierzyć się z życiem, zamiast bezwolnie mu się poddawać.

Tymczasem... lato pachnie przygodą. Zagramy w grę? – Jaką grę? W grę „a co jeśli”. A co jeśli będę miała czas? A co jeśli zawsze byłoby lato? (...) Pamiętajcie, gdy będziecie zbaczać z drogi i stąpać po niepewnych gruntach, by czas letni nie okazał się czasem straconym. Niech obfituje w wartościowe doświadczenia i relacje. Niech stanie się przestrzenią eksperymentu i zabawy aż do wybicia październikowego dzwonka powrotu... Dajcie się ponieść pasji! Niech lato inspiruje, dodaje odwagi. Niech będzie to czas nieustającej fiesty! Bo lato nie sprzyja wywiązywaniu się z zobowiązań (co nieco o tym wiemy), więc wypocznijcie, naładujcie akumulatory i... wróćcie do nas!

Dziękując wszystkim za wszystko, życzę pomyślnie zdanych egzaminów wszelakich, a zaraz po nich, czerpania z życia garściami, tańczenia do rana (i koniecznie na stole), śmiania się głośno i zakochania (nie tylko w Johnny'm Depp'ie). Niech to lato będzie kolorowe, ekspresyjne, mocne. Bo jak się bawić, to dla przyjemności, nie z konieczności! I tylko żeby potem wstydu nie było!

Admin
Create content
Logowanie
Nawigacja
Markdown filter tips
## Header 2 ##
### Header 3 ###
#### Header 4 ####
##### Header 5 #####
(Hashes on right are optional)

Link [Drupal](http://drupal.org)

Inline markup like _italics_,
 **bold**, and `code()`.

> Blockquote. Like email replies
>> And, they can be nested

* Bullet lists are easy too
- Another one
+ Another one

1. A numbered list
2. Which is numbered
3. With periods and a space

And now some code:
    // Code is indented text
    is_easy() to_remember();